• Nadal obowiązuje zmieniony porządek Mszy Św. w niedziele. Od poniedziałku do piątku, dwukrotnie w ciągu dnia – rano i wieczorem, jest możliwość adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Zachęcamy też do udziału w nabożeństwach majowych.
  • Dzisiaj (niedziela, 24 maja) od 13.30 do 13.45 w kościele będzie udzielana Komunia Św. dla osób, które uczestniczą we Mszach Św. poprzez środki przekazu w domach.
  • W sobotę (30 maja) w katedrze na Wawelu odbędą się święcenia kapłańskie. Wśród kandydatów jest diakon Michał Woźniak, który we wrześniu 2018 roku jako kleryk odbył praktykę w naszej parafii. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
  • Również w sobotę (30 maja), o 21.00, rozpocznie się w naszym kościele czuwanie wprowadzające do niedzielnej uroczystości Zesłania Ducha Świętego. W programie nabożeństwo Drogi Światła, Msza Św. i błogosławieństwo indywidualne.
  • Okres Komunii Św. wielkanocnej, o którym przypomina III przykazanie kościelne, kończy się w niedzielę 7 czerwca. Do sakramentu pokuty można przystąpić codziennie pół godziny przed Mszą Św. poranną i wieczorną, a w niedziele podczas Eucharystii.
  • Biskup Damian Muskus będzie bierzmował uczniów klas VIII z naszej parafii 20 czerwca (sobota). Dokładne informacje o przebiegu uroczystości w obecnych warunkach będą przekazane kandydatom i ich rodzicom odpowiednio wcześniej.
  • Kancelaria parafialna pozostaje nieczynna – sprawy prosimy zgłaszać telefonicznie lub po Mszach Św. w zakrystii.
  • Jest dostępny nowy numer „Gościa Niedzielnego” – zachęcamy do lektury.
  • Dziękujemy za ofiary na utrzymanie naszej świątyni, składane na tacę lub przelewane na konto parafii. Na starej plebanii został wymieniony dach i trwa remont pomieszczeń górnej kondygnacji, które w całości będą służyły naszemu żłobkowi „Radosne Serce”.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów, od pp. Kozików do pp. Ptak (152). Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Partyzantów, od pp. Malinów (152) do pp. Kaniów (96). Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.