• Dzisiaj i w przyszłą niedzielę obowiązuje jeszcze zmieniony porządek Mszy Św.. Do zwyczajnego porządku niedzielnego powrócimy 14 czerwca.
  • Nabożeństwa czerwcowe będą odprawiane od poniedziałku do soboty o 17.30. W niedziele litania do NSPJ będzie odmawiana po Mszy Św. o godz. 18.00.
  • Od jutra rozpoczynamy adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Zofii. Zapraszamy na nią od poniedziałku do soboty, od 7.30 do 16.45. W kościele nie będzie już adoracji po Mszy Św. porannej, będzie natomiast od 17.00.
  • Z kalendarza liturgicznego:
    • Jutro – święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, drugi dzień Zielonych Świątek. Msze Św. o 6.45, 8.30 i 18.00. Intencja zamówiona na 6.45 o uzdrowienie i błogosławieństwo Boże dla Feliksa będzie sprawowana o 8.30.
    • Czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msze Św. o 6.45, 8.30 i 18.00.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek oraz I sobota miesiąca. W niedzielę kończy się natomiast okres Komunii Św. wielkanocnej.
    • Możliwość spowiedzi w czwartek i piątek od 16.00. W pozostałe dni powszednie spowiedź pół godziny przed Mszą Św. poranną i wieczorną, a w niedzielę podczas Eucharystii.
    • W czwartek po Mszy Św. wieczornej Godzina Święta.
    • W piątek dodatkowa adoracja po Mszy Św. porannej w kościele; nie ma adoracji po Mszy św. wieczornej w kaplicy św. Zofii.
    • W sobotę powracamy do odwiedzin chorych - rozpoczęcie od 8.00. Po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  • Od jutra będzie ponownie czynna kancelaria parafialna.
  • Intencja dla Róż Różańcowych na czerwiec: Maryjo, prowadź nas do Serca Twojego Syna, Jezusa. W tym miesiącu prosimy już o dokonanie zmiany tajemnic.
  • Jest dostępny nowy numer „Gościa Niedzielnego” – zachęcamy do lektury.
  • Dziękujemy za ofiary na utrzymanie naszej świątyni, składane na tacę lub przelewane na konto parafii.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów, od pp. Malinów (152) do pp. Kaniów (96). Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Partyzantów, od pp. Moskal (190) do pp. Bochenek (48). Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.