• Od dzisiaj obowiązuje zwyczajny porządek Mszy Św. w niedzielę: godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 18.00.
  • Trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie, do piątku włącznie, po Mszy Św. wieczornej procesja wokół kościoła ze śpiewem litanii do NSPJ – w te dni nie ma nabożeństwa czerwcowego o godz. 17.30.
    • Z tego powodu w najbliższą środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy będzie odprawiona wcześniej, tj. o godz. 17.30.
  • W czwartek, 18 czerwca, o godz. 19.00 odbędzie się w kościele próba generalna przed bierzmowaniem.
  • W piątek, 19 czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – nasz odpust parafialny.
    • Przed południem Msze Św. o godz. 6.45 i 8.30.
    • W godz. 16.00-17.00 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania.
    • O godz. 18.00 suma odpustowa, którą będzie sprawował ks. dr Paweł Gawron, obchodzący srebrny jubileusz kapłaństwa.
    • Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • W sobotę, 20 czerwca, przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi. O godz. 16.00 bp Damian Muskus udzieli sakramentu bierzmowania uczniom klas VIII z naszej parafii.
  • Również w sobotę, po Mszy Św. wieczornej, zapraszamy na adorację z modlitwą w intencji osób uzależnionych i ich rodzin.
  • Strażacy z Izdebnika zachęcają do udziału w akcji krwiodawstwa, którą organizują w przyszłą niedzielę, 21 czerwca, w godz. 8.30-12.30.
  • Jest dostępny nowy numer „Gościa Niedzielnego” – zachęcamy do lektury.
  • Dziękujemy za ofiary na utrzymanie naszej świątyni, składane na tacę lub przelewane na konto parafii. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na fundusz remontowy.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów, od od pp. Kutyrba (44) do końca. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy młodzieży bierzmowanej i ich rodzicom. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.