• Zachęcamy do udziału w ostatnich nabożeństwach czerwcowych – dzisiaj po Mszy Św. wieczornej, a jutro i we wtorek o godz. 17.30.
  • Dzisiaj o godz. 15.00 dodatkowa Msza Św. w intencji małżeństw obchodzących jubileusze.
  • Jutro obchodzimy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Chociaż nie jest to święto nakazane, zachęcamy do udziału we Mszy Św. o godz. 6.45 lub 18.00.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek oraz I sobota miesiąca.
    • Spowiedź w czwartek od godz. 17.00 i w piątek od godz. 16.00.
    • W czwartek po Mszy Św. wieczornej Godzina Święta.
    • W piątek po Mszy Św. porannej adoracja w ciszy do godz. 8.00, a po Mszy Św. wieczornej uwielbienie w kaplicy św. Zofii.
    • Odwiedziny chorych z Komunią Św. wyjątkowo w piątek od godz. 8.00.
    • W sobotę po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w kościele.
  • W sobotę na Mszy św. o godz. 18.00 udzielimy sakramentu chrztu świętego. Przygotowanie dla rodziców i chrzestnych po Mszy św. wieczornej w piątek.
  • Intencja dla Róż Różańcowych na lipiec: Maryjo, ucz nas dziękować Panu za piękno stworzenia.
  • Z powodu sytuacji epidemiologicznej (koronawirus) w tym roku nie odbędzie się piesza pielgrzymka kalwaryjsko-lanckorońska na Jasną Górę. Organizatorzy zapraszają w najbliższą sobotę na Mszę Św. o godz. 6.00 w bazylice w Kalwarii, a po niej na dróżki kalwaryjskie.
  • W kinie w Myślenicach można w tym tygodniu obejrzeć film „Najświętsze Serce”. Jest to pierwszy film fabularno-dokumentalny na temat historii kultu Serca Jezusowego. Dokładne terminy seansów i cennik biletów znajdują się tutaj (kliknij).
  • Tutaj (kliknij) można pobierać nagrania pieśni, które będą śpiewane podczas I Komunii Świętej. Zachęcamy do ćwiczenia ich z dziećmi.
  • Jest dostępny nowy numer „Gościa Niedzielnego” – zachęcamy do lektury.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy przez składane ofiary, pracę i sprzątanie kościoła angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Na Węgry od pp. Światłoń (nr 151) do pp. Skorut (nr 107) Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.