• Dzisiaj przed kościołem zbierane są ofiary na pomoc poszkodowanym wskutek ostatnich nawałnic i podtopień. Do włączenia się w akcję zachęca Metropolita Krakowski.
  • Informujemy, że 20 czerwca br. ksiądz arcybiskup Marek Jędraszewski udzielił błogosławieństwa do posługi nadzwyczajnego szafarza Komunii Świętej naszemu parafianinowi Tomaszowi Zawadzie.
  • Wzorem lat ubiegłych jest planowana zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Środki ze sprzedaży tych odpadów zostaną przeznaczone na pomoc dziełom misyjnym w Afryce. Sprzęt będzie można składać w oznaczonym miejscu na parkingu przy kościele w przyszły poniedziałek, 13 lipca oraz we wtorek, 14 lipca, do południa.
  • Uczestników pielgrzymki do Grecji prosimy o wpłacenie II raty w wysokości 1000 złotych do 26 lipca.
  • Jest dostępny nowy numer „Gościa Niedzielnego” – zachęcamy do lektury.
  • Przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy udanego odpoczynku. Nie zapominajmy o codziennym modlitewnym spotkaniu z Bogiem i udziale w niedzielnej Eucharystii.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy przez składane ofiary, pracę i sprzątanie kościoła angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Na Węgry od pp. Oliwów do pp. Bochenków. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • W przyszłą niedzielę składka na fundusz remontowy.