• Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na pomoc dziełom misyjnym w Afryce. Sprzęt będzie można składać w oznaczonym miejscu na parkingu przy kościele jutro przez cały dzień i we wtorek do południa.
  • W piątek po Mszy Św. wieczornej adoracja uwielbieniowa.
  • W sobotę po Mszy Św. wieczornej adoracja w intencji uzależnionych i ich rodzin.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Grupa Środowiskowa Stowarzyszenia „Kolonia” zaprasza na spotkanie integracyjne na placu zabaw koło SP nr 2. W przypadku złej pogody spotkanie odbędzie się w amfiteatrze nad zalewem.
  • Uczestników pielgrzymki do Grecji prosimy o wpłacenie II raty w wysokości 1000 złotych do 26 lipca, co stanowi potwierdzenie udziału w wyjeździe. Są także 3 wolne miejsca na pielgrzymkę do Lourdes (19-23 lipca) - zapisy najpóźniej do czwartku, więcej informacji w zakrystii.
  • Jest dostępny nowy numer „Gościa Niedzielnego” – zachęcamy do lektury.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. Tydzień temu na pomoc powodzianom zebraliśmy 2600 złotych. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na fundusz remontowy.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Na Węgry od pp. Oliwów do pp. Bochenków. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Na Węgry od pp. Kania (nr 31) do pp. Rozum z ul. Kowalskiej (nr 202). Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.