• W środę, 22 lipca, po Mszy Św. wieczornej będziemy składać Panu Bogu nasze podziękowania i prośby, wzywając wstawiennictwa św. Rity. Od godz. 17.00 będą rozprowadzane róże.
  • W piątek, 24 lipca, przypada 77. rocznica pacyfikacji Sułkowic. Na Mszy św. wieczornej będziemy modlić się za naszych rodaków, zamordowanych przez hitlerowców. Później złożenie kwiatów przy pomniku w Rynku.
  • W przyszłą niedzielę po Mszach Św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Będzie można złożyć ofiarę na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
  • Kancelaria parafialna będzie nieczynna do czwartku. Sprawy pilne prosimy zgłaszać po Mszach Św. w zakrystii.
  • Uczestników pielgrzymki do Grecji prosimy o wpłacenie II raty w wysokości 1000 złotych do przyszłej niedzieli. Brak wpłaty oznacza rezygnację z wyjazdu.
  • Jest dostępny nowy numer „Gościa Niedzielnego” – zachęcamy do lektury.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. W ubiegłą niedzielę na fundusz remontowy zebraliśmy 8464 złotych.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Na Węgry od pp. Kania (nr 31) do pp. Rozum z ul. Kowalskiej (nr 202). Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Kowalskiej od pp. Garbień (nr 79) do pp. Jamróz (nr 140). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.