• Dzisiaj po Mszach św. odbywa się błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Można złożyć ofiarę na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
  • We wtorek, 28 lipca, przypada wspomnienie św. Szarbela, mnicha i pustelnika z Libanu.
  • W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca.
    • Odwiedziny chorych z rejonów ks. Proboszcza i ks. Wojciecha od godz. 8.00 (rejon ks. Michała – wyjątkowo w I piątek, czyli 7 sierpnia).
    • Na sobotniej Mszy św. wieczornej udzielimy sakramentu chrztu św.; po jej zakończeniu odbędzie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  • Dzisiaj mija termin wpłacania II raty za udział w pielgrzymce do Grecji (1000 złotych). Brak wpłaty oznacza rezygnację z wyjazdu.
  • Intencja dla Róż Różańcowych na sierpień: Maryjo, zachowaj nasz naród w trzeźwości i wierności Chrystusowi.
  • Jest dostępny nowy numer „Gościa Niedzielnego” – zachęcamy do lektury.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Kowalskiej od pp. Garbień (nr 79) do pp. Jamróz (nr 140). Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Kowalskiej od pp. Bochenek (nr 138) do pp. Jędrzejowskich (nr 56). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.