• W piątek, 14 sierpnia, spowiedź dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. oraz ich rodzin: od godz. 9.00 – SP nr 2, od 10.00 – SP nr 1. Po Mszy Św. wieczornej, w odpowiedzi na prośbę Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji Ojczyzny przed 100. rocznicą Cudu nad Wisłą do godz. 21.00. Adoracja odbędzie się w kaplicy św. Zofii.
  • W sobotę, 15 sierpnia, przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Św. w naszym kościele w porządku niedzielnym (7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 18.00). Wieczorem nie ma adoracji z modlitwą w intencji uzależnionych. Tego dnia zapraszamy na parafialne Dróżki Kalwaryjskie ku czci Matki Bożej. Początek o godz. 6.45 przy klasztorze w Kalwarii Zebrzydowskiej. Uczestników prosimy o stosowanie się do zaleceń służb sanitarnych w związku z pandemią.
  • W przyszłą niedzielę, 16 sierpnia, będziemy w naszej parafii przeżywać uroczystość I Komunii Św. Z tego powodu Msze Św. będą sprawowane w zmienionym porządku: o godz. 7.00, 8.00, 9.00, następnie z I Komunią Św. o 10.30 (SP nr 1) i 12.30 (SP nr 2) oraz wieczorem o 18.00. Intencje mszalne są zamieszczone tutaj (kliknij).
  • Trwa miesiąc trzeźwości. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich, którym na sercu leży dobro najbliższych, na rekolekcje „Modlitwą i postem ku wolności” w dniach 21-23 sierpnia w naszym kościele. Zachęcamy do modlitwy o ustrzeżenie i wyzwolenie naszych rodzin i przyjaciół od uzależnień. Będzie można przystąpić do Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Więcej informacji można znaleźć tutaj (kliknij). Rekolekcje będą transmitowane w Internecie.
  • Jest dostępny nowy numer „Gościa Niedzielnego” – zachęcamy do lektury.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na fundusz inwestycyjny. Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc mieszkańcom Bejrutu, stolicy Libanu zniszczonej po eksplozji w tamtejszym porcie.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Kowalskiej od pp. Łężniaków (nr 52) do końca. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy rodzicom dzieci przystępujących do I Komunii Św.