• Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 11.30 pożegnanie i podziękowanie ks. Michałowi Nędzy za rok posługi duszpasterskiej w naszej parafii. Dekretem ks. arcybiskupa Marka Jędraszewskiego został on z dniem 27 sierpnia mianowany wikariuszem parafii Macierzyństwa NMP w Dziekanowicach koło Dobczyc.
  • W środę, 26 sierpnia, przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze Św. w naszym kościele o godz. 6.45, 8.30 i 18.00.
  • Dyrekcje szkół podstawowych zapraszają rodziców uczniów klas pierwszych na spotkania informacyjno-organizacyjne. Dla SP nr 1 spotkanie odbędzie się w środę o godz. 17.00 (hala sportowa, budynek B). Dla SP nr 2 – również w środę o godz. 16.00 (hala sportowa). Uczestnicy są proszeni o przestrzeganie wymogów sanitarnych.
  • Jest dostępny nowy numer „Gościa Niedzielnego” – zachęcamy do lektury.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. W ubiegłą niedzielę na pomoc mieszkańcom Bejrutu zebraliśmy 3820 złotych. Bóg zapłać.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Ślusarskiej i Wyzwolenia (całość). Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Wolności, Gościbia i Kapitana Stanaszka. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.