• Witamy wśród nas ks. Michała Woźniaka. Dwa lata temu odbył w Sułkowicach miesięczną praktykę klerycką, a teraz, po święceniach kapłańskich w maju br., rozpoczyna pracę jako wikariusz. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej w kapłańskiej posłudze.
  • We wtorek rozpoczyna się nowy rok szkolny. Msze Św.: o godz. 8.00 dla uczniów klas I-III SP nr 1 i całej SP nr 2, o godz. 10.00 dla uczniów klas IV-VIII SP nr 1. Spowiedź pół godziny przed Mszami Św. Uczniów szkół ponadgimnazjalnych zachęcamy do udziału w Eucharystii według możliwości.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek oraz I sobota miesiąca.
    • Możliwość spowiedzi w czwartek i piątek od godz. 16.00.
    • W czwartek po Mszy Św. wieczornej Godzina Święta.
    • W piątek po Mszy Św. porannej adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 8.00. Po Mszy Św. wieczornej adoracja w kaplicy św. Zofii.
    • W sobotę odwiedziny chorych z Komunią Św. od godz. 8.00. Po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
  • W sobotę na Mszy Św. o godz. 18.00 udzielimy sakramentu chrztu św. Przygotowanie dla rodziców i chrzestnych w piątek po Mszy Św. wieczornej.
  • Jest dostępny nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Małego Gościa” dla dzieci – zachęcamy do lektury.
  • Po wakacyjnej przerwie wznawiają swoją działalność „Boże Nutki”. Dzieci już śpiewające, a także te, które chciałyby dołączyć do scholi, zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 10.00 w salce na plebanii.
  • Pielgrzymka do Grecji została przeniesiona na czerwiec przyszłego roku. Zainteresowani zwrotem II raty mogą zgłaszać się do Ks. Proboszcza.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Uczestnicy dróżek kalwaryjskich przekazali ofiarę na kościół w wysokości 2981 złotych. Bóg zapłać.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Wolności, Gościbia i Kapitana Stanaszka. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. 11 Listopada od pp. Piechota (nr 99) do pp. Jędrzejowskich (nr 139). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.