• Prosimy o odpowiedzialność i przestrzeganie zaleceń władz państwowych i kościelnych w obecnej sytuacji sanitarnej.
  • We wtorek, 8 września, przypada święto Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. Na porannej i wieczornej Mszy Św. dokonamy błogosławieństwa ziarna przeznaczonego do siewu.
  • W przyszłą niedzielę, 13 września, w godz. 8.30-12.30 organizowana jest kolejna akcja krwiodawstwa w Domu Strażaka w Izdebniku. Uczestników obowiązuje okazanie dowodu tożsamości.
  • Również w przyszłą niedzielę odbędzie się doroczna pielgrzymka rodzin naszej archidiecezji do Kalwarii Zebrzydowskiej. W programie: godz. 9.00 – Droga Krzyżowa „od Piłata”, godz. 11.30 – Msza Św. pod przewodnictwem ks. abpa Marka Jędraszewskiego przy ołtarzu polowym. Eucharystia będzie transmitowana w Internecie. Więcej informacji tutaj (kliknij).
  • W najbliższym tygodniu Wspólnota Effatha rozpoczyna nowy rok formacyjny. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do wspólnoty. Kontakt przez Ks. Proboszcza lub telefonicznie (numery dostępne w zakrystii).
  • Już teraz informujemy, że Msza Św. w intencji organizatorów pielgrzymki rowerowej na Jasną Górę będzie sprawowana w niedzielę 27 września o godz. 18.00. Po Eucharystii spotkanie na plebanii.
  • Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach znów ostrzega przed oszustami, którzy wyłudzają pieniądze, podszywając się pod krewnych i ich przyjaciół lub nawet pod policjantów. W przypadku telefonu od nieznajomej osoby, która prosiłaby o przekazanie pieniędzy, należy zachować ostrożność i powiadomić funkcjonariuszy. Więcej informacji w gablocie przed kościołem.
  • Jest dostępny nowy numer „Gościa Niedzielnego” – zachęcamy do lektury.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Bóg zapłać. Za tydzień comiesięczna składka na parafialny fundusz inwestycyjny.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. 11 Listopada od pp. Piechota (nr 99) do pp. Jędrzejowskich (nr 139). Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Wąskiej. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.