• W piątek, 18 września, przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży. Uczniów klas VII i VIII wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00. Będzie to pierwsze w tym roku spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania. Po Mszy Św. spotkanie z rodzicami młodzieży z klas VIII w kościele.
  • Również w piątek, po Mszy Św. wieczornej, zapraszamy na uwielbieniową adorację Najświętszego Sakramentu – wyjątkowo w kaplicy św. Zofii.
  • W sobotę po Mszy Św. wieczornej w kościele odbędzie się adoracja z modlitwą w intencji uzależnionych i ich rodzin.
  • W przyszłą niedzielę, 20 września, o godz. 15.00 przy kaplicy na Oblasku będzie sprawowana dodatkowa Msza Św. z racji odpustu Podwyższenia Krzyża Świętego. Porządek Mszy Św. w kościele parafialnym jak w każdą niedzielę.
  • Jest dostępny nowy numer „Gościa Niedzielnego” – zachęcamy do lektury.
  • Za tydzień ukaże się nowy numer naszej gazety parafialnej „Od Serca”. Koszt przygotowania i wydruku jednego egzemplarza wynosi 6 złotych.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na parafialny fundusz inwestycyjny. Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę przed kościołem zostanie przeprowadzona kwesta na leczenie Zbigniewa Niechajewicza z Jawornika, chorego na nowotwór mózgu.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Wąskiej. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. 11 Listopada do końca – od pp. Klus (nr 53) do pp. Bogunia (nr 1). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.