• W poniedziałek, 28 września, przypada św. Wacława męczennika. We wtorek, 29 września, święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Środa, 30 września - wspomnienie św. Hieronima, Kapłana i doktora Kościoła. Czwartek, 1 października - wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. Piątek, 2 października - wspomnienie świętych Aniołów Stróżów.
  • We wtorek rozpoczęcie wszystkich grup formacyjnych działających w parafii Mszą Św. o godz. 18.00.
  • Rozpoczynamy miesiąc październik szczególnie poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwo różańcowe codziennie przed Mszą Świętą o godz. 17.30. Szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania oraz dzieci. Będą otrzymywać codziennie obrazki, które zostaną rozdane po modlitwie różańcowej.
  • Intencja Róż Różańcowych na miesiąc październik „ O ukochanie modlitwy różańcowej”.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek. Z tej racji spowiedź od 16:00. Wieczorna Msza w intencji powołań, a po niej Godzina Święta.
  • W piątek spowiedź od 16.00. Po Mszy porannej Adoracja w ciszy. Po Mszy wieczornej Adoracja wspólnoty Effatha w kaplicy św. Zofii.
  • Do chorych księża udadzą się w sobotę od godziny 8:00.
  • Również w sobotę, po Mszy wieczornej, nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
  • Uczniowie klasy VII i VIII rozpoczęli kolejny rok przygotowujący ich do Sakramentu Bierzmowania. Każdy kandydat zobowiązany jest do uczestnictwa w spotkaniach formacyjnych oraz Mszach pierwszopiątkowych o godz.18.00
  • W następną niedzielę przed naszą świątynią po Mszach Św. odbędzie się zbiórka na pomoc w rehabilitacji chorej Hani mieszkanki Myślenic. W ramach pomocy będą rozprowadzane słodkości.
  • Spotkanie HS NSPJ w następną niedzielę o godz. 15.00 na plebani.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny oraz zapowiadanego dla dzieci „Stasia”.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty.
  • Kościół sprzątali rodzice dzieci przeżywających I rocznicę Komunii Świętej. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Zagroda i 24 Lipca.
  • Wszystkim solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.