• We wtorek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana. W czwartek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła. W piątek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej. W sobotę wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
  • Zapraszamy wszystkich do udziału w modlitwie różańcowej codziennie o godz. 17:30.
  • W środę o godz. 18.00 z okazji Dnia Edukacji Narodowej będzie sprawowana Msza Św. w intencji wszystkich nauczycieli, pracowników i uczniów z prośbą o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego.
  • W piątek po Mszy Świętej w kościele będzie adoracja prowadzona przez grupę Effatha.
  • W sobotę po Mszy św. wieczornej adoracja w intencji osób uzależnionych i ich rodzin.
  • Również w sobotę po Mszy Św. wieczornej pouczenie przedchrzcielne na plebanii.
  • W zakrystii przyjmujemy wypominki jednorazowe i roczne. Kartki na wypominki jednorazowe są wyłożone na stolikach za ławkami.
  • Zachęcamy do podjęcia nowenny modlitewnej od 13-21 października „W obronie życia człowieka”. Materiały są dostępne przy wyjściu z kościoła.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej - w "Gościu Niedzielnym" jest dodatkowo film "Ziemia Maryi" - piękny obraz o Matce Jezusa.
  • Dzisiejsza składka jest przeznaczona na fundusz remontowy. Dziękujemy za Waszą ofiarność. Dziękujemy wszystkim, którzy się angażują w życie naszej wspólnoty.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Tysiąclecia z Domem Nauczyciela oraz ul. Na Granicy Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Sportowa – od Cepelii do pp. Stokłosów (nr 39)
  • Wszystkim solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.