• We wtorek - uroczystość św. Jana Kantego, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa. W czwartek - wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
  • Zapraszamy wszystkich do udziału w modlitwie różańcowej codziennie o godz. 17:30.
  • W czwartek po Mszy Świętej zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo do św. Rity. Młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała róże.
  • W zakrystii przyjmujemy wypominki jednorazowe i roczne. Kartki na wypominki jednorazowe są dostępne na stolikach za ławkami.
  • Z racji wprowadzenia w naszym powiecie „strefy czerwonej” prosimy o zapoznanie się z dekretem wydanym przez Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Dostępny jest w gablocie oraz na stronie parafialnej - tutaj (kliknij).
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej - Gość Niedzielny.
  • Dziękujemy za Waszą ofiarność, którą okazujecie, jak również dziękujemy wszystkim, którzy się angażują w życie naszej wspólnoty.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Sportowa – od Cepelii do pp. Stokłosów (nr 39). Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynie powierzamy parafianom z ul. Sportowej – do końca.
  • Wszystkim solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.