• Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 11.30 w sposób szczególny będziemy modlić się w intencji rodzin, a po Mszy Św. indywidualne błogosławieństwo rodzin.
  • W czwartek, 31 grudnia, spowiedź od godz. 17.00. O godz. 17.30 zapraszamy na nieszpory z nabożeństwem ekspiacyjnym, po których będzie sprawowana Msza Św. wieczorna.
  • W piątek, 1 stycznia, przypada uroczystość Maryi - Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to święto nakazane. Msze Św. według porządku niedzielnego. Składka przeznaczona jest na Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się" w Krakowie. Zrezygnujmy z prac niekoniecznych i weźmy udział w Eucharystii, prosząc Boga o błogosławieństwo w nowym roku za wstawiennictwem Maryi.
  • W pierwszą sobotę stycznia nie będzie odwiedzin chorych. Tego dnia nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP po Mszy Św. wieczornej.
  • Z tyłu kościoła pan Kościelny będzie zbierał ofiarę jako wynagrodzenie za całoroczną posługę w naszej parafii.
  • Intencja dla Róż Różańcowych na styczeń: „O światło Ducha Świętego, dla błądzących, wątpiących i szukających Boga”.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: "Gość Niedzielny" (wydanie świąteczne, koszt 10 zł) i "Staś" dla dzieci.
  • W okresie świątecznym o dekoracje i czystość świątyni dba pan Zakrystianin i służba liturgiczna. Dziękujemy za ich troskę o piękno naszego kościoła.
  • Serdeczne podziękowania kierujemy do tych, którzy zadbali o wystrój naszej świątyni na czas Bożego Narodzenia.
  • Wszystkim solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.