• Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele.
  • W środę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana świętem Trzech Króli. Jest to święto nakazane. Msze święte według porządku niedzielnego. Msza święta o godz. 10.00 będzie sprawowana w intencji zmarłych i żywych członków Orkiestry Dętej oraz ich rodzin. W tym dniu młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała poświęcone kadzidło i kredę. Przy śpiewie tradycyjnych kolęd okadźmy nasze domy.
  • Z tyłu kościoła są wystawione korony, śpiewniki oraz materiały, które pomogą nam lepiej przygotować się do Święta Trzech Króli. Zachęcamy do zabrania ich do naszych domów.
  • W pierwszy czwartek miesiąca spowiedź od godz. 17.00. Po Mszy Św. wieczornej Godzina Święta.
  • W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.
  • Przy wyjściu z kościoła pan Zakrystianin będzie zbierał ofiarę jako wynagrodzenie za całoroczną posługę w naszej parafii.
  • Boże Nutki serdecznie dziękują za wszelkie ofiary złożone podczas akcji „Sianko”.
  • Dalej dostępny jest świąteczny numer Gościa Niedzielnego – cena 10 zł.
  • Kościół sprzątał pan Zakrystianin wraz ze Służbą Liturgiczną. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. 1 Maja.
  • Wszystkim solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.