• Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele.
  • Dzisiejsza niedziela kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Zachęcamy jednak do podtrzymywania pięknych polskich tradycji: nawiedzania szopki, modlitwy przy żłóbku i śpiewu kolęd aż do 2 lutego.
  • Wspólnota Effatha zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek po Mszy św. wieczornej.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą w intencji uzależnionych i ich rodzin w sobotę po Mszy św. wieczornej.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na fundusz remontowy.
  • Przy wyjściu z kościoła pan Zakrystianin będzie zbierał ofiarę jako wynagrodzenie za całoroczną posługę w naszej parafii.
  • Grupa Apostolska serdecznie dziękują za wszelkie ofiary złożone podczas rozprowadzania kredy i kadzidła.
  • Dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcam do lektury.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. 1 Maja. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ulicy Szkolnej (bez bloków) i Smereczyńskiego. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.