• Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele.
  • W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po nim Msza Św.
  • W czwartek po Mszy Św. wieczornej spotkanie członków Złotej Roży i rozdanie kalendarzy na plebanii.
  • W piątek przypada comiesięczny dzień modlitwy za wstawiennictwem św. Rity - nabożeństwo po Mszy Św. wieczornej. Od godz. 17.00 młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała róże.
  • W zakrystii jest możliwość nabycia świec z racji przypadającego Święta Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Cena świec: duża 20 zł, średnia 15 zł, a mała 10 zł.
  • Urząd Miejski w Sułkowicach wraz z Ochotniczą Strażą Pożarna w Sułkowicach organizują „Akcję Krwiodawstwa”, która odbędzie się w niedzielę 24 stycznia 2021 w budynku Starej Szkoły w Sułkowicach (Rynek 6), w godz. od 8.00 do 12.30. Akcja odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza „Gościa Niedzielnego”.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. W ubiegłą niedzielę na fundusz remontowy zebraliśmy 6780 złotych.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Szkolnej (bez bloków) oraz ul. Smereczyńskiego. Liczba osób sprzątających wyniosła 7. Bóg zapłać.
  • W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Ptasznica oraz ul. Sucha Góra. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Wszystkim solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.