• Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele.
  • W zakrystii jest możliwość nabycia świec z racji zbliżającego się Święta Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej.
  • Urząd Miejski w Sułkowicach wraz z Ochotniczą Strażą Pożarna w Sułkowicach organizują akcję krwiodawstwa, która odbywa się dzisiaj w budynku Starej Szkoły w Sułkowicach (Rynek 6), w godz. od 8.00 do 12.30.
  • W przyszłą niedzielę w naszej parafii rozpoczniemy tzw. nabożeństwo 40-godzinne, poprzedzające Wielki Post. Zapraszamy do nawiedzenia Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Rozpoczęcie adoracji po Mszy św. o godz. 11.30, zakończenie przed Mszą św. o godz. 18.00.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej.
  • Dziękujemy 6 osobom z Ptasznicy oraz Suchej Góry za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Bloku nr 1. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Wszystkim solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.