• W naszej parafii trwa tzw. nabożeństwo 40-godzinne, poprzedzające Wielki Post. Zapraszamy do nawiedzenia Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Rozpoczęcie adoracji po Mszy św. o godz. 11.30, zakończenie przed Mszą św. o godz. 18.00.

• Zeszło niedzielna zbiórka na chorego Oskarka Blaka wyniosła 18 302 zł. i 32gr. Rodzice dziękują za wielką ofiarność.

• W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.

• Bracia kapucyni zapraszają do akcji Wyślij pączka do Afryki”. Zamiast kupować pączki w tłusty czwartek – wpłać darowiznę na misje. Dzięki Twojemu wsparciu misjonarze sprawią, że osierocone dzieci nie będą głodować i pójdą do szkoły. Misjonarze kupią lekarstwa dla najuboższych, wybudują szpital i wykopią studnię, żeby ludzie w wioskach mieli zdrową i czystą wodę. Misjonarze zrobią wiele dobrego, jeśli zamienisz słodkiego pączka na darowiznę. Szczegóły na plakacie.

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej „Gość Niedzielny”.

• Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej.

• Z Blok 2 i 3 były 4 osoby sprzątania. Bóg Zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom bloku 4 i 5. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.

• Wszystkim solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.