• Dzisiaj przypada ostatnia niedziela nabożeństwa 40-godzinnego. Rozpoczęcie adoracji po Mszy Św. o godz. 11.30, zakończenie przed Mszą Św. o godz. 18.00.
  • Dzisiaj także rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Módlmy się za uzależnionych, aby Pan dał im łaskę wolności od nałogu, a także za ich rodziny.
  • W środę przypada Popielec. Rozpoczynamy Wielki Post. Msze Św. o godz. 6.45, 8.30, 16.00, 18.00 i 19.30 – na każdej obrzęd posypania głów popiołem. Tego dnia obowiązuje post ścisły i abstynencja od pokarmów mięsnych. Nowenna do Matki Bożej o godz. 17.30.
  • W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej. W piątki droga krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15. W niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00. Bezpośrednio po nich Msza Św. wieczorna.
  • W niedziele wielkopostne nie ma Mszy Św. o godz. 18.00.
  • Adoracje Najświętszego Sakramentu: w piątek po Mszy Św. wieczornej prowadzona przez wspólnotę "Effatha", w sobotę po Mszy Św. wieczornej - w intencji uzależnionych i ich rodzin.
  • Ochotnicza Straż Pożarna zaprasza wszystkich mieszkańców do pierwszej akcji krwiodawstwa, która odbędzie się 21 lutego 2021r. od godz. 8.30 do 12.30 w Domu Strażaka w Izdebniku.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”; jest również dostępna bezpłatna gazeta „ChiT” przy wyjściu z kościoła, wprowadzająca nas w rok św. Józefa.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. Z Bloku 4 i 5 były 4 osoby do sprzątania. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Osiedla Zielona – domki od nr 1 do 25. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Wszystkim solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.