• W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej. W piątki droga krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15. W niedziele gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00. Bezpośrednio po nich Msza św. wieczorna. W niedziele wielkopostne nie ma Mszy św. o godz. 18.00.
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Izdebniku zaprasza do akcji krwiodawstwa, która odbędzie się dzisiaj od godz. 8.30 do 12.30 w Domu Strażaka.
  • W poniedziałek przypada comiesięczny dzień modlitwy za wstawiennictwem św. Rity – nabożeństwo po Mszy Św. wieczornej . Od godz. 17.00 młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała róże.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość” dla dzieci.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. Zeszłoniedzielna składka inwestycyjna wyniosła 6.880 zł
  • Z osiedla Zielona od nr. 1do 25 było 6 osób do sprzątania. Bóg Zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Osiedla Zielona – domki od nr. 26 do końca. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Wszystkim solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.