• W dniu dzisiejszym wszystkie Msze Św. odbędą się przy ołtarzu polowym przed wejściem do kościoła.
  • Możliwość przyjęcia Komunii Świętej dziś o godz. 12.45 dla osób, które uczestniczyły we Mszy Św. za pomocą transmisji.
  • W czwartek po Mszy wieczornej nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity. Młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała róże od 17.15.
  • W piątek z racji uroczystości św. Wojciecha nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  • Siostry Nazaretanki prowadzące Dom Samotnej Matki w Krakowie składają serdeczne podziękowania za wszelkie złożone rzeczy w czasie zbiórki.
  • Dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego oraz bezpłatna broszura o św. Józefie. Zachęcamy do lektury.
  • Kościół sprzątało 14 mieszkańców z ul. Partyzantów od pp. Kuchtów (nr 266) do pp. Frosztęgów (nr 85). Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Partyzantów od pp. Kozików do pp. Ptak (nr 125). Sprzątanie w sobotę po Mszy porannej.
  • Burmistrz Gminy Sułkowice informuje, że w okresie od 1 kwietnia do 30 września br. Główny Urząd Statystyczny prowadzi Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 szczegóły w gablocie przed kościołem.
  • Urząd Miejski informuje również, iż w gminie funkcjonuje wyłącznie jeden Ekodoradca - pani Patrycja Bujas. Wyłącznie pani Patrycja jest odpowiedzialna za Gminny Program Wymiany Kotłów. Osoby odwiedzające Państwa w domach i podające się za Ekodoradców nie są pracownikami Urzędu Miejskiego w Sułkowicach i nie działają z ramienia urzędu. Prosimy nie podawać im swoich danych.
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Izdebniku serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do akcji krwiodawstwa, która odbędzie się w przyszłą niedzielę od godz. 8.30 do 12.30 w Domu Strażaka w Izdebniku.