• Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.40.
  • Nowennę do MB Nieustającej Pomocy przez cały maj będziemy rozpoczynać o godz. 17.20.
  • W przyszłą niedzielę odbędzie się rocznica pierwszej Komunii Świętej Msza Św.

- o godz. 11.30 dla Szkoły Podstawowej nr. 2

- o godz. 13.00 dla Szkoły Podstawowej nr. 1

Spotkanie organizacyjne dla rodziców w poniedziałek o 18:40.

• W środę o godz. 19.00 w kościele spotkanie dla rodziców młodzieży bierzmowanej.
  • W piątek po Mszy Św. wieczornej adoracja Uwielbieniowa prowadzona przez wspólnotę „Effatha”.
  • W sobotę po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity. Młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała róże od godz. 17.15.
  • Wspólnota Effatha zaprasza w sobotę to jest w Wigilie Zesłania Ducha Świętego na:
  • - Drogę Światła o godz. 21,
  • - a po niej na Msze Św. o godz 22.
  • Składka na fundusz remontowy wyniosła 8070zł. Bóg zapłać.
  • Msza Św. za mieszkańców Ptasznicy i Osiedla zamówiona podczas Majówki odbędzie się 16 stycznia 2022 roku o 18:00.
  • Dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
  • Kościół sprzątali rodzice dzieci pierwszokomunijnych. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy rodzicom dzieci przeżywających Pierwszą Rocznicę Komunii Świętej. Sprzątanie po Mszy Św. porannej.