• W Oktawie Bożego Ciało codziennie po Mszy Św. wieczornej odprawiamy procesję Eucharystyczną wraz z nabożeństwem czerwcowym.
  • W tym tygodniu nowenna do Matki Bożej w środę o godz. 17.40.
  • Po zakończeniu Oktawy Litanie do Serca Pana Jezusa będziemy śpiewać o 17.40.
  • W piątek w naszej parafii będziemy przeżywać uroczystość odpustową ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Św. o godz. 7.00, 8.30 oraz 18.00. Szczególnie zapraszamy na sumę odpustową o godz. 18.00. Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy w strojach komunijnych. Dla dzieci sypiące kwiaty po Mszy Św. będą czekać drobne upominki. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Spowiedź przed odpustem odbędzie się w czwartek od godz. 17.00.
  • Zeszłoniedzielna zbiórka na rzecz Chrześcijańskiego Braterstwa Chorych wyniosła 6 402 zł.
  • Domowy Kościół wraz z Ks. Proboszczem zaprasza na parafialny jubileusz małżeństw sakramentalnych w niedzielę 27 czerwca, w ramach którego odprawiona zostanie Msza Św. w ich intencji, a po niej będziemy wspólnie świętować w parafialnym ogrodzie. Zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu małżeństwa, które obchodzą w tym roku okrągłe jubileusze prosimy o zapisanie się w celach organizacyjnych do 13 czerwca w zakrystii.
  • W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.
  • Dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
  • Kościół sprzątało 10 mieszkańców z ul. Na Węgry od pp. Ciężkowskich do pp. Łojków z ul. Starowiejskiej, ul. Partyzantów oraz z ul. Na Węgry do pp. Sierakowskich. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Na Węgry – od pp. Światłoń (nr 151) do pp. Skorut (nr 107) Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Komunikat Burmistrza Gminy Sułkowice i Przewodniczących Rady Osiedla Sułkowic zapraszają na zebranie mieszkańców Sułkowic, które odbędzie się w dniu 17 czerwca o godz. 18.00 w Sali Samorządowej w Starej Szkole w Sułkowicach. Szczegóły w gablocie przed kościołem.