• W sobotę po Mszy Św. wieczornej pouczenie przed chrzcielne dla rodziców i rodziców chrzestnych na plebanii.
  • Grupa Środowiskowa Stowarzyszenia "Kolonia" zaprasza podopiecznych z rodzicami, wolontariuszy oraz wszystkich zainteresowanych pomocą osobom niepełnosprawnym na imprezę integracyjną "Ognisko patriotyczne". Spotkanie odbędzie się niezależnie od pogody 17 lipca o godz. 15.00 na terenie DPS w Harbutowicach. W programie: Msza Św. polowa, zabawy integracyjne o tematyce patriotycznej przy ognisku. Prosimy o zabranie ze sobą własnych kubków.
  • Dostępny jest nowy numer "Gościa Niedzielnego".
  • Kościół sprzątało 4 mieszkańców z ul. Kowalskiej od pp. Garbień do pp. Jamróz. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Kowalskiej od pp. Bochenek do pp. Tyrawa. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.