• Witamy wśród nas ks. Macieja Kłosa, nowego wikariusza, który przyszedł do naszej parafii z Suchej Beskidzkiej, gdzie pracował przez ostatnie 3 lata.
  • W środę rozpoczyna się nowy rok szkolny. Msze Św.: o godz. 8.00 dla uczniów klas I-IV naszych szkół podstawowych, o godz. 9.00 dla uczniów klas V-VIII. Uczniów szkół ponadgimnazjalnych zachęcamy do udziału w Eucharystii według możliwości.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek oraz I sobota miesiąca.
    • Możliwość spowiedzi w czwartek i piątek od godz. 16.00.
    • W czwartek po Mszy Św. wieczornej Godzina Święta.
    • W piątek po Mszy Św. porannej adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 8.00. Adoracja także po Mszy Św. wieczornej.
    • W sobotę odwiedziny chorych z Komunią Św. od godz. 8.00. Po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
    • W sobotę na Mszy Św. o godz. 18.00 udzielimy sakramentu chrztu św. Przygotowanie dla rodziców i chrzestnych w piątek po Mszy Św. wieczornej.
  • Intencja dla Róż Różańcowych na wrzesień: "Maryjo, prowadź nasze dzieci i młodzież do Jezusa".
  • Jest dostępny nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Małego Gościa” dla dzieci – zachęcamy do lektury.
  • Po wakacyjnej przerwie wznawiają swoją działalność „Boże Nutki”. Dzieci już śpiewające, a także te, które chciałyby dołączyć do scholi, zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 10.00 w salce na plebanii.
  • W przyszłą niedzielę po Mszach Św. strażacy OSP Sułkowice będą zbierać datki na zakup nowego samochodu, który będzie służył poprawie bezpieczeństwa na naszym terenie.
  • Mężczyźni św. Józefa zapraszają do udziału w wydarzeniu „Oblężenie Jasnej Góry”, które odbędzie się na Jasnej Górze w sobotę 18 września br. W programie Msza Św. oraz liczne konferencje. Zapisy na wyjazd w zakrystii u pana kościelnego. Więcej informacji na plakacie i stronie parafii.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Na pomoc choremu dziecku z Raby Wyżnej zebrano 5920 złotych. Bóg zapłać.
  • Kościół sprzątało 11 mieszkańców ul. Wąskiej, 24 Lipca, Zagroda. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Tysiąclecia z Domem Nauczyciela oraz ul. Na Granicy. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.