• Ochotnicza Straż Pożarna w Sułkowicach składa serdeczne podziękowania na ręce Ks. Proboszcza Edwarda Antolaka całej wspólnocie parafialnej za zorganizowanie zbiórki na rzecz pozyskania nowego samochodu taktycznego. Łącznie zebrano kwotę 18520 zł. Do końca miesiąca za ławkami z tyłu kościoła będzie wystawiona puszka dla osób, które będą chciały jeszcze wesprzeć to dzieło. Ofiary można także składać również na konto bakowe tejże jednostki.
  • We wtorek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze Św. o godz. 6.45 oraz 18.00.
  • W piątek po Mszy Św. wieczornej adoracja uwielbieniowa prowadzona przez wspólnotę „Effatha”.
  • W sobotę przypada święto św. Stanisława Kostki zakonnika, patrona Polski. Po Mszy Św. wieczornej adoracja w intencji osób uzależnionych i ich rodzin.
  • Zapraszamy wszystkich mieszkańców na II Bieg Sułkowicki, który odbędzie się 18 września, tj. w sobotę, o godz. 11.00. Trasa będzie przebiegać ulicami Sułkowic. Zachęcamy do tej wspólnej aktywności wszystkich niezależnie od wieku. Zapisy na bieg do 16 września na stronie internetowej www.biegsulkowicki.pl oraz w dniu zawodów od 7.30 do 10.00. Po biegu głównym odbędą się zawody biegowe dla dzieci we wszystkich kategoriach wiekowych oraz piknik z atrakcjami dla dzieci. Zapisy dzieci w dniu zawodów. Dla uczestników i zwycięzców organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody.
  • Dostępny jest nowy numer "Gościa Niedzielnego". Zachęcamy do lektury.
  • Kościół sprzątało 15 mieszkańców ul. Sportowej. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy parafianom z ul. Krzywej. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Strażacy z gminy Sułkowice zapraszają serdecznie do udziału w Pikniku Strażackim, który odbędzie się 19 września na Zalewie Sułkowickim. Wszelkie informacje dostępne w gablocie.