• We wtorek przypada święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Msze Św. w naszym kościele o godz. 6.45 oraz 18.00.
  • W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45. W tym dniu przypada także nabożeństwo do św. Rity. Młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała róże od godz. 17.40.
  • Dostępny jest nowy numer "Gościa Niedzielnego" oraz dla najmłodszych „Staś”. Zachęcamy do lektury.
  • Kościół sprzątało 4 mieszkańców z ul. Krzywej. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Leśnej. Sprzątanie wyjątkowo w piątek po Mszy Św. wieczornej.
  • Urząd Miejski w Sułkowicach wraz z OSP w Sułkowicach serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Akcji Krwiodawstwa, która odbędzie się 26 września (tj. niedziela) w godz. 8.00–12.30 w budynku starej szkoły w Sułkowicach. Prosimy o zabranie dokumentu tożsamości.
  • W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi Piknik Strażacki na Zalewie w Sułkowicach, organizowany przez gminne jednostki OSP, zostaje przeniesiony na dzień 26 września. Program wydarzenia zostaje bez zmian.