• Witamy serdecznie w naszej parafii ks. Krzysztofa Strońskiego wraz z misjonarzem świeckim Miłosierdzia Bożego, p. Zygmuntem Romanowskim, który dzieli się swoim świadectwem spotkania ze św. Janem Pawłem II, a po Mszy Św. wieczornej zaprasza na koncert dziękczynienia.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Zofii - do końca miesiąca.
  • W następną niedzielę, tj. 31 października, o godz. 14.00 na cmentarzu poświęcenie nagrobków.
  • W poniedziałek Msza Św. o godz. 8.30 dla Szkoły Podstawowej nr 2 im. kard. Stefana Wyszyńskiego.
  • W czwartek święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Msze Św. w naszej parafii o 6.45 i o 18.00.
  • W sobotę od godz. 16.00 spowiedź przed uroczystością Wszystkich Świętych.
  • Dostępny jest nowy numer "Gościa Niedzielnego" oraz "Małego Gościa Niedzielnego". Ukazał się nowy numer czasopisma „Od Serca”. Koszt wydruku 6zł.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy z ul. Zagumnie, pozostałe numery, oraz z ul. Polnej. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy panu Kościelnemu.
  • W przyszłą niedzielę według zwyczaju na plebanii w salce katechetycznej od porannej Mszy Św. do godz. 11.30 będą przyjmowane wypominki jednorazowe oraz roczne.