• Dziś przed kościołem prowadzona jest zbiórka na pomoc w leczeniu chorej Wiktorii.
  • W poniedziałek przypada wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Naszemu panu organiście Maciejowi składamy najserdeczniejsze życzenia opieki tejże patronki. Także w tym dniu po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo do św. Rity. Młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała róże od godz. 17.20.
  • Za tydzień rozpoczyna się Adwent. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci i młodzież, do udziału w Roratach. Dokładne informacje podamy w przyszłą niedzielę.
  • Składka inwestycyjna z ubiegłej niedzieli wyniosła 8366 zł. Bóg zapłać.
  • Przypominamy i zarazem prosimy o zamykaniu drzwi do kościoła, ponieważ zostało włączone ogrzewanie. Bóg zapłać za wyrozumiałość.
  • Dostępny jest nowy numer "Gościa Niedzielnego", "Małego Gościa Niedzielnego" oraz dla dzieci "Staś".
  • Kościół sprzątało 5 mieszkańców z ul. Ptasznica oraz z ul. Sucha Góra. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom bloku nr 1. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.