• W dniu dzisiejszym poświęciliśmy opłatki na stół wigilijny, które Pan Organista przyniesie do waszych domów, jeśli pozwoli na to sytuacja pandemiczna i jego sytuacja rodzinna. Ofiary składane przy tej okazji są wynagrodzeniem za jego posługę w naszej parafii. Prosimy o jego życzliwe przyjęcie - rozpocznie roznoszenie opłatków od 2 grudnia.
  • Do końca miesiąca codziennie przed Msza Św. wieczorną różaniec z czytaniem wypominków.
    Rozpoczynamy Adwent. Zachęcamy wszystkich, szczególnie dzieci i młodzież, do udziału w Roratach. Od poniedziałku do piątku odprawiamy je o godz. 18.00, a w soboty o godz. 6.45.
  • W okresie Adwentu nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środy o godz. 17.30 wraz z modlitwą do św. Józefa.
  • Intencja dla Róż Żywego Różańca na grudzień: „O światło Ducha Świętego dla rodzin z naszej parafii”.
  • W zakrystii jest możliwość nabycia świec „Caritas” na stół wigilijny. Koszt: mała 8 zł, duża 13 zł.
  • W poniedziałek od godz. 15.00 Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Radosne Serce" w Sułkowicach zapraszają wszystkich chętnych na spotkanie ze św. Mikołajem. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny - 605173280.
  • We wtorek, 30 listopada, zakończenie nowenny do św. Andrzeja Boboli. Msza Św. o godz. 20.00 w intencji Ojczyzny.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek oraz I sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi w czwartek od godz. 17.00 i piątek od godz. 16.00.
  • W czwartek po Mszy Św. wieczornej Godzina Święta. W piątek po Mszy Św. wieczornej adoracja z uwielbieniem prowadzona przez Wspólnotę „Effatha” w kościele. W sobotę po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
  • W piątek po Mszy Św. wieczornej pouczenie przedchrzcielne na plebanii.
  • Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 8.00.
  • Do nabycia prasa katolicka - "Gość Niedzielny".
  • Kościół sprzątało 3 mieszkańców z bloku nr 1. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom bloków nr 2 i 3. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.