• We wtorek o godz. 19.00 zapraszamy na Akatyst – modlitwę starożytnymi hymnami ku czci Matki Bożej, prowadzoną przez chór Apassionata pod dyrekcją p. organisty Macieja Gawrona. Modlitwa jest już znana w naszej parafii. Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy.
  • W środę uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza Św. połączona z Godziną Łaski. W tym czasie można wyprosić wiele łask duchowych i cielesnych.
  • Podczas objawień w Montichiari Maryja – Róża Mistyczna prosiła o modlitwę szczególnie za kapłanów. Zapraszamy na Mszę Św. wszystkich, a zwłaszcza tych, którym leży na sercu świętość kapłanów i liczne nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  • W okresie Adwentu nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środy o godz. 17.30 wraz z modlitwą do św. Józefa.
  • Za tydzień składka inwestycyjna na fundusz remontowy.
  • W zakrystii jest możliwość nabycia świec „Caritas” na stół wigilijny.
  • W poniedziałek od godz. 15.00 Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Radosne Serce" w Sułkowicach zapraszają wszystkich chętnych na spotkanie ze św. Mikołajem.
  • Do nabycia prasa katolicka - "Gość Niedzielny".
  • Kościół sprzątało 4 mieszkańców z bloku nr 2 oraz z bloku nr 3. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom bloku nr 4 oraz
    z bloku nr 5. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Od przyszłej niedzieli druhowie strażacy z Sułkowic będą roznosić kalendarze na rok 2022. Ofiara będzie przeznaczona na sfinalizowanie zakupu nowego samochodu gaśniczo-ratowniczego.
  • Sułkowicki Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w corocznym Konkursie Szopek i Gwiazd Betlejemskich oraz Stroików i Kartek Świątecznych. Szczegółowe informacje w biurze SOK oraz na stronie internetowej.