• Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa w naszym kościele.
• Zakończyliśmy wizytę duszpasterską – tzw. Kolędę. Jeszcze raz dziękujemy za wspólną modlitwę, okazaną życzliwość i otwarte drzwi.
• W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
• W czwartek po Mszy Św. wieczornej Animator „Złotej Róży” zaprasza wszystkich członków Apostolatu na doroczne spotkanie, które odbędzie się w kościele.
• W piątek po Mszy Św. wieczornej Adoracja Uwielbieniowa prowadzona przez wspólnotę „Effata”, a na plebanii pouczenie przedchrzcielne dla rodziców i rodziców chrzestnych.
• W sobotę przypada comiesięczne nabożeństwo do św. Rity. Młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała róże od godz. 17.20.

• Serdecznie gratulujemy „Bożym Nutkom”, które zdobyły pierwsze miejsce w przeglądzie kolęd.
• Składka inwestycyjna z ubiegłej niedzieli wyniosła 7962 zł.
• Do nabycia prasa katolicka: „Gość Niedzielny” z nową cena 8 zł.
• Kościół sprzątali mieszkańcy z Osiedla Zielona - domki : nr 1-25. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynie powierzamy mieszkańcom z Osiedla Zielona - domki od nru 26 do końca. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
• Organizujemy pielgrzymkę do Włoch, która odbędzie się od 28 maja do 6 czerwca br. Szczegółowe informacje są umieszczone w gablocie przed kościołem. Zapisy w zakrystii. Pierwsza rata 800 zł. do końca stycznia u ks. Proboszcza w zakrystii.
• Kino Muza w Myślenicach serdecznie zaprasza na film „Nędzarz i madame”. Film ukazuje artystyczna i duchową drogę polskiego powstańca styczniowego, artysty- malarza oraz dobroczyńcy ubogich – Adama Chmielowskiego, który po latach burzliwej młodości postanawia porzucić swe dotychczasowe życie, a świat poznaje go jako św. Brata Alberta. Informacje w gablocie.