• Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. o 7:00, 8:30, 10:00, 11:30. Nie ma Mszy o 18:00. Składka przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
• Od wtorku rozpoczyna się adoracja Najświętszego Sakramentu w kościółku św. Zofii od porannej Mszy św. do 17:30.
• W piątek z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych również po Mszy Św. wieczornej odbędzie się nabożeństwo do św. Rity. Grupa Apostolska będzie rozprowadzała róże od godz. 17.20.
• W najbliższą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Godzina Miłosierdzia o 15:00 w naszym kościele.
• Składka inwestycyjna wyniosła 15 tys. 444zł. Bóg zapłać za ofiarność.

• Dostępny jest świąteczny numer Gościa Niedzielnego oraz Mały Gość Niedzielny, jest również do nabycia czasopismo „Od Serca” koszt 8zł.
• Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego przeżycia Triduum Sacrum. Szczególne podziękowania dla Pana Organisty, chóru Apassionata, Panu Zakrystianinowi, poszczególnym grupą parafialnym, Strażakom, a także dla Ministrantom i Lektorom oraz wszystkich ludzi dobrej woli.
• Kościół sprzątał pan Zakrystianin. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Na Węgry od pp. Ciężkowskich do pp. Łojków z ul. Starowiejskiej, ul. Partyzantów oraz z ul. Na Węgry do pp. Sierakowskich. Sprzątanie w sobotę po Mszy porannej.