OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25 IV 2022

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

  • Dziś na całym świecie obchodzona jest Niedziela Miłosierdzia Bożego. W naszym kościele o godz. 15:00 „Godzina Miłosierdzia”.
  • W sobotę 30 kwietnia po Mszy Św. wieczornej w naszym kościele rozpoczniemy nabożeństwa majowe. Serdecznie zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej oraz młodzież naszej parafii. Po nabożeństwie majowym Adoracja w intencji osób uzależnionych.
  • Dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz dla najmłodszych „Staś”. Jest jeszcze dostępny nowy numer naszego czasopisma „Od Serca”.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Na Węgry od pp. Ciężkowskich do pp. Łojków z ul. Starowiejskiej, ul. Partyzantow oraz z ul. Na Węgry do pp. Sierakowskich. Bóg Zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynie powierzamy mieszkańcom z ul. . Na Węgry – od pp. Światłoń (nr 151) do pp. Skorut (nr 107). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • W sobotę 30 kwietnia 2022r. obchodzić będziemy kolejną rocznicę akcji z 1944 roku, podczas których męczeńską śmierć z rąk hitlerowców we własnych domach i obozach kaźni ponieśli Patrioci – Synowie Ziemi Sułkowickiej. Jak co roku, w tym dniu w ich intencji odprawiona zostanie Msza Św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Sułkowic, a zwłaszcza dzieci, wnuków i prawnuków ofiar.