• Dzisiejsza składka inwestycyjna, a o godz. 16.00 majówka przy kapliczce na ul. Partyzantów. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Za tydzień również o 16.00 ul. Na Węgry.
  • Nabożeństwa majowe, w naszym kościele codziennie po Mszy Św. wieczornej.
  • W Poniedziałek 9 maja przypada Uroczystość Św. Stanisława, biskupa

i męczennika, głównego Patrona Polski i Archidiecezji Krakowskiej. W katedrze Wawelskiej Odbędą się Święcenia Diakonatu.

• Nowennę do MB Nieustającej Pomocy przez cały maj będziemy rozpoczynać

o godz. 17.30.

• W sobotę spowiedź przed Pierwsza Komunią Święta o godz. 11.00. A wieczorem od 19.30 zapraszamy na Adorację w intencji naszych rodzin.
  • Za tydzień w niedziele w naszej parafii będziemy przeżywać Pierwszą Komunie Świętą. O godz. 10.00 – Szkoła Podstawowa Nr. 1, a o godz. 11.30 – Szkoła Podstawowa Nr. 2. Osoby, które nie mają bliskich przeżywających to święto prosimy o przyjście na inne Msze Św.
  • Msza Św. w obrządku Grekokatolickim w każdą Niedziele o godz. 16.30.
  • Dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy z ul. Na Węgry od pp. Oliwa od pp. Bochenek.

Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy rodzicom dzieci przeżywających Pierwszą Komunie Św.

• Urząd Miejski w Sułkowicach przypomina, że do 30 czerwca 2022r. upływa termin składania wniosków dotyczący posiadania źródła ogrzewania. Wszelkie informacje dostępne w gablocie przed kościołem.