• Dziś o godz. 16.00 śpiewamy majówkę na ul. Ptasznica. Zapraszamy serdecznie. Za tydzień spotkamy się przy kaplicy Na Oblasku. Również dzisiaj grupa środowiskowa stowarzyszenie "Kolonia" serdecznie zaprasza odopiecznych z rodzinami oraz wolontariuszy na integracyjny "Dzień Matki", któy odbędzie się w Ośrodku Kultury w Sułkowicach o godz. 15.30.
  • Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę rodziców dzieci Pierwszo komunijnych za „Dar Ołtarza”. Bóg zapłać.
  • Zapraszamy chłopców od 3 klasy Szkoły podstawowej i starszych, którzy chcą wstąpić się w szeregi Służy Liturgicznej Ołtarza w naszej parafii. Zapisy           w zakrystii do końca miesiąca.
  • Dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do lektury.
  • Kościół sprzątali rodzice dzieci przeżywających rocznicę Pierwszej Komunii Św. Bóg Zapłać. W tym tygodniu troskę o świątynie powierzamy mieszkańcom   ul. Na Węgry od pp. Kania (nr.31) do pp. Rozum z ul. Kowalskiej (nr.202). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • W przyszłą niedziele po każdej Mszy Św. po raz piąty odbędzie się akcja „Placek dla Mateusza” chętnych do upieczenia, krojenia i pakowania zapraszamy    w sobotę na Plebanie od godz. 15.30 do 18.00. Ciasta będą rozprowadzane w niedzielę po każdej Mszy Św. Szczegóły akcji w gablocie przed kościołem.