• Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy przez miesiąc Maj uczestniczyli we wspólnym nabożeństwie majowym. Msza Św. zamówiona podczas majówek przy kapliczce zostanie odprawiona
  •   ul. Na Węgry 16. 06. 2022r. o godz. 8.30
  •   ul. Ptasznica 26. 06. 2022r. o godz. 10.00
  •   ul. Partyzantów 7.01.2023r. o godz. 6.45
  • Burmistrz Gminy Sułkowice serdecznie zaprasza wszystkie dzieci z terenu Gminy Sułkowice do udziału w Gminnym Dniu Dziecka, który odbywa się dzisiaj w godz. Od 15.00 do 19.00 na płycie boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr.2 w Sułkowicach.
  • W czerwcu litanię do Serca Pana Jezusa śpiewamy po Mszy Św. wieczornej. Przez cały czerwiec Nowenna do MB w środy o godz. 17.30.
  • W czwartek, 9 czerwca, przypada święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego

i Wiecznego Kapłana. W tym dniu podczas Mszy św. wieczornej zostanie złożony dar serca, którym włączymy się w obchody102  rocznicy urodzin

św. Jana Pawła II. Osoby, które odprawiły w tej intencji nabożeństwo

9 pierwszych piątków miesiąca, proszone są o złożenie przed Mszą Św. dyplomików uczestnictwa w koszyczku z tyłu kościoła.

• Domowy Kościół wraz z Ks. proboszcze, zapraszają na V Parafialny Jubileusz Małżeństw Sakramentalnych w niedzielę 26 czerwca, w ramach którego odprawiona zostanie Msza Święta w ich intencji, a po niej będziemy wspólnie świętować w parafialnym ogrodzie. Zapisy w Zakrystii do 12 czerwca.
  • W przyszłą Niedzielę składka inwestycyjna.
  • Dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do lektury.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy z ul. Kowalskiej od pp. Garbień do pp. Jamróz. Bóg Zapłać. W tym tygodniu troskę o świątynie powierzamy mieszkańcom
  1. Kowalskiej od pp. Bochenek (nr.138) do pp. Jędrzejowskich (nr.56). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.