• Witamy serdecznie ks. Marka w naszej parafii, który przyjechał do nas z Wałbrzycha i wygłosi do nas Słowo Boże.
  • W Oktawie Bożego Ciało codziennie po Mszy Św. wieczornej odprawiamy procesję Eucharystyczną wraz z nabożeństwem czerwcowym.
  • W środę po Mszy wieczornej nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity. Młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała róże od 17.15.
  • W czwartek możliwość spowiedzi przed odpustem parafialnym od godz. 17.00.
  • W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Św. w naszym kościele o godz. 6.45, 8.30 na zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży, o godz.10.00 oraz suma odpustowa o godz. 18.00. Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy w strojach komunijnych a dla dzieci sypiących kwiaty po Mszy Św. będą czekać drobne upominki. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Zeszłoniedzielna składka inwestycyjna wyniosła: 12 tys. 686zł. Bóg Zapłać.
  • Dostępny jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Miłujcie Się”. Zachęcamy do lektury.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy z ul Kowalskiej od pp. Tyrawa do końca. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Ślusarskiej oraz ul. Wyzwolenia (całość). Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.