• Dzisiaj po Mszach Św. odbywa się błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Można złożyć ofiarę na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
  • Nasza Parafia serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w corocznych dróżkach na terenie sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej. Dróżki Pana Jezusa odbędą się 7 sierpnia (niedziela) - rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 6.00 w bazylice, następnie o godz. 7.00 wyruszymy z Placu Rajskiego wraz z orkiestrą dętą. Dróżki Matki Bożej odbędą się 14 sierpnia (niedziela). Rozpoczną się Mszą Św. o godz. 6.00, następnie o godz. 7.00 wyruszamy z miejsca, gdzie znajduje się ołtarz polowy. Wszelkie informacje u pana Pawła Chromego pod numerem telefonu: 532-794-680.
  • Również dzisiaj przypada 79 rocznica pacyfikacji Sułkowic podczas, której śmierć poniosło 26 mieszkańców Sułkowic i Harbutowic. Na Mszy Św. o godz. 18.00 będziemy modlić się za naszych rodaków, zamordowanych przez hitlerowców. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • Dostępny jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do lektury.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy z ul. Wąskiej. Bóg Zapłać!. W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Zagroda oraz z ul. 24 lipca. Sprzątanie w sobotę po Mszy Św. porannej.
  • Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” ogłasza zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego, która kończy się 3 sierpnia do godz. 11.00. Środki z tego celu są przeznaczona na pomoc Polskich Misjonarzy. Miejsce składowania rzeczy na parkingu w wyznaczonym miejscu.