• Jak co roku zapraszamy do udziału w dróżkach na terenie sanktuarium Kalwarii Zebrzydowskiej. Dróżki Matki Bożej odbędą się w przyszłą niedzielę 14 sierpnia. Rozpoczną się Mszą Św. o godz. 6.00 przy ołtarzu polowym. Wszelkie informacje u pana Pawła Chromego pod numerem telefonu: 532-794-680.
  • W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na inwestycje w naszej parafii. Bóg Zapłać za ofiary złożone na ten cel, w minionym miesiącu zebrano kwotę 12600zł.
  • Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Tysiąclecia z Domem Nauczyciela oraz z ul. Na Granicy. W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Sportowa – od Cepelii do pp. Stokłosów (nr 39). Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.
  • Proszono o przekazanie ogłoszenia: Sułkowicki Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców Gminy Sułkowice na V Sułkowickie Granie, które odbędzie się w dniu 14.08.2022 r, o godz.15.00 nad Zalewem. Wystąpią Orkiestra Dęta Sułkowickiego Ośrodka Kultury, oraz Orkiestry Dęte z Krzywaczki i Zawady.