• W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie św. Stanisława Kostki patrona młodzieży – obchodzone jako Dzień Modlitwy za Młodzież. Zbiórka przed kościołem przeznaczona jest na cele Duszpasterstwa Młodzieży jak: dofinansowanie rekolekcji, kursów lektorskich i inne inicjatywy związane z formacją młodego pokolenia.
  • We środę przypada święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Litania  i modlitwy do św. Józefa po rannej Mszy świętej. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00 a następnie wieczorna Msza święta.
  • W czwartek po Mszy świętej o godz. 18.00 do św. Rity. Młodzież z Grupy Apostolskiej od godz. 17.40 będzie rozprowadzać róże. Po nabożeństwie o godz. 19.00 na spotkanie organizacyjne przed bierzmowaniem zapraszamy rodziców młodzieży z klas VII i VIII.
  • Parafialna grupa „Mężczyźni św. Józefa”, organizuje wyjazd w sobotę 24 września o g. 13.00 do Częstochowy na VI Męskie Oblężenie Jasnej Góry. Zapisy chętnych w zakrystii u pana kościelnego.
  • Bóg zapłać mieszkańcom ul. Zagumnie – od pp. Kurków do pp. Kuźniarów za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę   o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Zagumnie                     – od pp. Kozików do pp. Blak. Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.
  • Proszono o przekazanie ogłoszeń:

         Organizatorzy 3 Biegu Sułkowickiego zapraszają wszystkich mieszkańców gminy na bieg oraz marsz nordic walking , który odbędzie się w sobotę 24 września o godz. 11.00. Bieg rozpocznie się na Rynku a zakończy na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej nr. 2 w Sułkowicach. Zachęcamy do tej wspólnej aktywności wszystkich niezależnie od wieku. Zapisy do 22 września na stronie internetowej www.biegsulkowicki.pl oraz w dniu zawodów od 7.30 do 10.00. Po biegu głównym odbędą się zawody biegowe dla dzieci we wszystkich kategoriach wiekowych oraz piknik z atrakcjami dla dzieci. Zapisy dzieci w dniu zawodów. Dla uczestników i zwycięzców organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody. W związku z biegiem w dniu zawodów od godziny 10.50 – 11.50 nastąpi czasowe wyłączenie ulic: Wąskiej, Zagumnie, Na Oblasek, Sportowa., ks Józefa Sadzika.                  Prosimy o wyrozumiałość i gorący doping dla biegaczy.

Sułkowicki Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców Gminy Sułkowice na Koncert Teresy Werner, który odbędzie się dnia 10.11.2022 r. o godz. 18.00 w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury. Bilety do nabycia w biurze SOK przy ul. 1-go Maja 70.