OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 02.10.2022r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  • Rozpoczął się październik – miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej, którą w naszym kościele odmawiamy codziennie o godz. 17:30. Do wspólnej modlitwy zapraszamy szczególnie dzieci komunijne i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Po nabożeństwie wszystkie dzieci otrzymują naklejki do przyklejenia na pamiątkowym obrazku. W gablocie przed kościołem znajduje się lista odpowiedzialnych za prowadzenie różańca w poszczególne dni miesiąca.
  • Uczniowie klas VII i VIII rozpoczęli przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Każdy kandydat zobowiązany jest do systematycznego uczestnictwa w praktykach religijnych oraz spotkaniach formacyjnych.
  • W środę liturgiczne wspomnienie św. siostry Faustyny Kowalskiej, po wieczornej Mszy świętej na spotkanie na plebanii zapraszamy Zelatorów i osoby odpowiedzialne za poszczególne Róże Różańcowe.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca Okazja do spowiedzi w czwartek od g. 17.00 po Mszy Św. wieczornej Godzina Święta a następnie spotkanie Straży Honorowej NSPJ w salce na plebanii.
  • W piątek wspomnienie NMP Różańcowej. Rano po mszy świetej adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. Po południu spowiedź od g. g. 16.30. Po wieczornej Eucharystii, adoracja, którą poprowadzi wspólnota Effatha.
  • W sobotę odbędzie się VII Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.30 będzie błogosławieństwo rodzin.
  • Także w przyszłą niedzielę będzie zbierana składka na inwestycje parafialne. Bóg Zapłać za ofiary złożone we wrześniu w kwocie 12.200 zł.
  • Bóg zapłać mieszkańcom ul. Zagumnie – od nr 61 oraz z ulicy Polna za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. 1 Maja. Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.
  • Proszono o przekazanie ogłoszenia;

Grupa Środowiskowa Stowarzyszenia Kolonia zaprasza do udziału w akcji, której celem jest zebranie funduszy na działalność grupy i pomoc specjalistyczną dla podopiecznych. Zapraszamy w przyszłą niedzielę w godz. od 8.00 do 13.30 do stoiska na Rynku obok Starej Szkoły, gdzie będzie można złożyć datek i otrzymać zebrane od darczyńców wyjątkowe przetwory, miody     i soki a także vouchery na usługi kosmetyczne i fryzjerskie.