• Dziś I niedziela miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • Serdeczne „Bóg zapłać!” wszystkim, którzy pamięć o swoich bliskich zmarłych wyrazili poprzez wypominki i złożone przy tej okazji ofiary.  W intencji zmarłych z wypominków jednorazowych modlimy się w listopadzie na różańcu o g. 17.30: Wypominki roczne czytane są w niedziele przez cały rok w trzech częściach przed Mszą św. o godz. 8.30, 10.00 i 11.30.
 • Bóg Zapłać – za ofiary złożone na cmentarzu w dniu wszystkich świętych na renowację starych nagrobków. Zebrano kwotę 7150 zł.
 • Blisko 600 rodzin złożyło przy okazji wypominków ofiarę na wywóz śmieci  z parafialnego cmentarza. Zebrano kwotę 17.600 złotych co pozwoli pokryć 1/3 całorocznych kosztów wywozu śmieci. Wszystkim, którzy pamięć  o grobach swoich bliskich łączą z troską o utrzymanie porządku na naszym cmentarzu składamy serdeczne – Bóg Zapłać.
 • Kalendarz liturgiczny na nowy tydzień:
 • we wtorek /08.11/ – uroczystość rocznicy poświecenia naszego kościoła parafialnego
 • w środę /09.11/ – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
 • w czwartek /10.11/ – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża
 • w piątek /11.11/ – wspomnienie św. Marcina z Tours, Narodowe Święto Niepodległości. Na Mszy św. o 10.00 będziemy się modlić za naszą Ojczyznę. Z racji świątecznego charakteru tego dnia arcybiskup metropolita krakowski udzielił w Archidiecezji Krakowskiej dyspensy od powstrzymywania się od spożywania pokarmów mięsnych   i zachowania pokutnego charakteru tego dnia.
 • Z racji Święta Niepodległości czwartkowe i piątkowe spotkania młodzieży przygotowującej się do bierzmowania zostały przełożone na przyszły tydzień.
 • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Szkolna blok nr 2 za ofiarę na kwiaty  i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Szkolna blok nr 3. Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej..
 • W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna. Bóg Zapłać za ofiary złożone w październiku w kwocie 12.700 zł.