• W drugą niedzielę listopada po raz szósty obchodzimy Światowy Dzień Ubogich.
  • Rada Rodziców wraz z całą społecznością Szkoły Podstawowej  nr 1 w Sułkowicach serdecznie dziękuje za wzięcie udziału w akcji „Słodki Smak Niepodległości”. Zebrano kwotę 7565 złotych.
  • Codziennie przed Mszą Św. wieczorną o godz. 17.30 odmawiamy różaniec z czytaniem wypominków jednorazowych.
  • W czwartek i piątek o g. 18.30 odbędą się spotkania młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  • W piątek po Mszy Św. wieczornej adoracja prowadzona przez wspólnotę „Effatha”.
  • W sobotę po Mszy Św. wieczornej adoracja w intencji osób uzależnionych i ich rodzin, a na plebanii pouczenie przed-chrzcielne dla rodziców i chrzestnych.
  • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Szkolna blok nr 3 za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Szkolna blok nr 4 i 5. Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.
  • W przyszłą niedzielę po Mszach świętych przed kościołem odbędzie się zbiórka na leczenie małej Zosi ze Skawinek.