• Dzisiaj w ostatnią niedzielę roku liturgicznego obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – po Mszy św. o godz. 10.00 przed Najświętszym Sakramentem odmówimy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.
  • Jeszcze przez tydzień codziennie przed Mszą Św. wieczorną o godz. 17.30 odmawiamy różaniec z czytaniem wypominków jednorazowych.
  • W sobotę odbył się dekanalny etap Turnieju Piłki Nożnej Halowej Liturgicznej Służby Ołtarza. W Turnieju udział wzięło 11 drużyn. Nasi ministranci i lektorzy zwyciężyli w dwóch kategoriach wiekowych awansując do etapu rejonowego a w trzeciej zajęli drugie miejsce. Młodym piłkarzom gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.
  • W tym tygodniu przy wjeździe i wyjeździe z parkingu zostały zainstalowane znaki drogowe, które mają pomóc w bezpiecznym i sprawnym korzystaniu z parkingu. Prosząc o stosowanie się do tych oznaczeń, dziękujemy członkom Rady Parafialnej za wykonaną pracę.
  • Kalendarz liturgiczny na nowy tydzień:
  • w poniedziałek /21.11/ - wspomnienie Ofiarowania NMP;
  • we wtorek /22.11/ - wspomnienie św. Cecylii, patronki śpiewu i muzyki kościelnej. Panu organiście Maciejowi, który czuwa nad oprawą muzyczną w naszej parafii, p. Piotrowi wraz ze scholą „Boże Nutki”, chórowi „Apassionata” oraz Sułkowickiej Orkiestrze Dętej składamy najlepsze życzenia oraz dziękujemy za ich zaangażowanie w piękno sprawowanej liturgii. Także w tym dniu po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo do św. Rity.
  • w czwartek /24.11/ – wspomnienie św. męczenników wietnamskich Andrzeja Dung Lac i Towarzyszy;
  • w piątek /25.11/ - wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy;
  • w przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent;
  • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Szkolna blok nr 4 i 5 za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z Osiedle Zielona – domy od nr 1 do 25. Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.