• Kalendarz liturgiczny na nowy tydzień:
  • we wtorek /17.01/ – wspomnienie św. Antoniego, opata
  • w czwartek /19.01/ – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  • w sobotę /21.01/ – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy; pamiętajmy w tym dniu o Babciach i Dziadkach, którzy będą obchodzić swoje święto. Wdzięczni za dobro od nich otrzymane prośmy w modlitwie, aby Pan Bóg żyjącym błogosławił, a zmarłych przyjął do swojej chwały.
  • W czwartek 19 stycznia po Mszy świętej wieczornej w salce na plebanii odbędzie się doroczne spotkanie opłatkowe członków Apostolatu „Złota Róża”.
  • W piątek po Mszy Św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę „Effata”,
  • W przyszłą niedziele /22.01/ - przed Mszą świętą wieczorną o godzinie 17.40 zostanie odprawione nabożeństwo do św. Rity
  • Bóg zapłać mieszkańcom z Partyzantów – od pp. Boczkaja (nr 169) do pp. Oliwa (nr 151) za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Partyzantów – od pp. Biela (nr 137) do pp. Jancarczyk (nr 302). Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.
  • W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na kosztowne leczenie małego Franka z Głogoczowa.